Koho na Googlu nenajdou?

2.11.2017 | Autor: | Publikováno v Internet

Právě jsem se kouknul na jeden chalupářský magazín. A v něm zmiňovali mimo jiné výrobu a montáž tesařských konstrukcí tradičním způsobem. Reportáž se mi líbila, neboť i sám rád pracuji se dřevem na naší zahradě, ale byl jsem i trochu roztrpčený.

Ze zkušenosti totiž vím (sleduji analytiku mnou provozovaných obsahových webů), že vždy když se v televizi objeví v reportáži nebo zpravodajství ne zcela známý pojem, prudce stoupne na dva tři dny jeho hledanost ve vyhledávačích. A návštěvnost webů, které o tom píší. A tím i počet objednávek nebo kliků na reklamu, když jsou zaměřeny tímto směrem. A proč jsem tedy z toho smutný?

tesařská konstrukce

Na jaře mě oslovil jeden člověk, že by potřeboval pomoci rozjet svůj web. Vyměnili jsme si telefonáty, nějaké emaily a pak bylo ticho. Ozval se až koncem léta. A začátkem podzimu se se mnou setkal tento řemeslník a majitel webu. No webu, spíše jen domény, protože bílá stránka není web. Dlouho jsme si povídali, co chce dosáhnout, jaké jsou jeho představy a řekl jsem mu i to, jak si já všechno představuji, jak to funguje kolem Google a SEO a tak a dohodli jsme si nějaký postup. Ale protože ještě neuplynul půlrok, neozval se 😉

No a nyní určitě mnoho lidí hledalo na netu cosi kolem toho tradičního tesařství a hádejte koho na Googlu nenašli?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář