Jak si jednoduše koupit mladé štěňátko z chovatelské stanice

8.5.2015 | Autor: | Publikováno v Hobby

Pořídili byste si rádi nový přírůstek ze zvířecí říše? Když už byste si skutečně chtěli pořídit štěně s průkazem původu, jehož byste velice rádi ukazovali na výstavách psů, dobře uděláte, když se soustředíte na nějakou z konkrétních chovných stanic. U takového štěněte totiž budete mít jistotu, že pochází z prověřeného rodu. Nějaké chovatelské stanice mnohdy sdělují plánované přírůstky, a tak si zvládnete štěně zavčas vybrat a rezervovat.

Zdál by se vám pejskek bullmastif, pes buldoček, případně mops?

Jaké rasy psů jsou v současnosti nejoblíbenější? Bezpečně dosvědčíme, že k populárním psům přiřazujeme bullmastif štěňata, populární mops štěňata, či francouzský buldoček štěňata. Odvždycky bylo plemeno bullmastif určeno na hlídání, a tak potřebuje tuhý výcvik. Když se mu dostane dobré výchovy, odměnou vám budou jeho oddanost a ochranitelský pud. Francouzský buldoček a mops jsou řazeni mezi plemena menší velikosti, která mají veselou, přítulnou a družnou povahu. I přes jejich zarputilost je můžete snadno vycvičit. Teď už závisí jen na vás, jestli to vyhraje francouzský buldoček, mops, popřípadě bullmastif, štěňata těchto pejsků jsou vždy moc roztomilá.

Chovatelská stanice Madbull Farm se specializuje na mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Pokud prahnete po psíkovi s průkazem původu, většina chovatelů doporučuje chovnou stanici Madbull Farm, jejíž základy byly položeny v roce 1992 a psi z Madbull Farm jsou často oceňováni na výstavách v tuzemsku i zahraničí. Právě teď jsou k mání francouzský buldoček štěňata, zdravá a rotomilá mláďata se narodila před pár týdny. A tak nemějte obavy z oslovení stanice Madbull Farm a zjistěte si podmínky prodeje a předání mladého psíka.

Na odběr jsou také mops štěňata, která jsou opravdu milounká. Všichni jmenovaní psi si rychle zvykají na malé děti a ostatní členy vaší domácnosti. Šampiony rasy mops se rodí i na chovatelské stanici Madbull Farm.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář