I v uspěchané době můžete být gentlemanem

26.3.2018 | Autor: | Publikováno v Služby

Květina je nejhezčím dárkem pro ženu. Je poznávacím znamením gentlemana a symbolem slavnostní chvíle. Květinu můžete darovat nesčetněkrát a nikdy se obdarovanému neokouká. Květinou potěšíte, povzbudíte, rozežehnete plamen vášně, omluvíte se… zkrátka a dobře květinou lze říct mnoho. A vzhledem k tomu, že lze dnes květiny poslat na dálku, ani uspěchaná doba není důvodem na pugét květin zapomínat.

Gentlemani nevymřeli, jen je tlačí čas

Stihli jste si v uspěchané době vůbec všimnout, jak všichni spěcháme? Většina z nás chce stihnout více než včera a na zítra si plánuje ještě větší objem práce. Zastavit se, urovnat si priority, na to se dneska moc nehraje. Bohužel má uspěchaná doba neblahý dopad i na další životní aspekty, dobře to jde vidět na pánech, kteří spěchají ke své drahé polovičce, na návštěvách, které byly pozvány k hospodyňce domů…

Dříve měl gentleman čas před schůzkou sehnat pugét květin a ještě ladným krokem dojít na místo určení s předstihem. Dnes je rád, že tak tak doběhne a pokud se nejedná zrovna o první rande, na květinu moc nedbá nebo skočí pro drobnost na benzínku. Přitom sehnat dnes krásné kytice květin je snadnější, než bylo dříve. Doručení květin po Praze a okolí (a nejen tam) je otázkou pár chvil.

Přitom sehnat dnes květiny je dnes snadnější než kdysi

Zůstaňme ještě chviličku u gentlemanů. Zatímco dříve museli pánové najít květinářství, vystát si případnou frontu dalších zájemců o květiny, nechat si uvázat kytici květin a pak se s velkým pugétem táhnout přes celé město, dnes je to jednodušší. Ještě řekněme, že předtím museli jít do květinářství ve svém volnu či se utrhnout z práce a ještě se orientovat podle otevírací doby květinářství.

Dnes se nikam chodit nemusí. Stačí, i v pracovní době, usednout k počítači, objednat si květiny a nechat je doručit, kam potřebujete. Pugét nádherných květin vám může doručit online květinářství Freja.cz, které nabízí čerstvé květiny, rychlé doručení a originální design.

Pugétem květin můžete potěšit i na dálku

Díky možnosti doručení květin můžete pugétem květin udělat radost i na dálku. Vyslali vás na služební cestu zrovna v době vašeho výročí? Neříkejte své drahé polovičce, že si to vynahradíte, až přijedete. Rovnou jí v den určení překvapte krásnou kyticí růží. Výběr dnes máte opravdu velký. Darovat můžete třeba i květiny v krabičce.

Objednávat květiny online a nechat si je doručit má velké výhody. Tou největší je skutečnost, že online květinářství Freja drží krok i s uspěchanou dobou. Tak žádné výmluvy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář