I kvalitní parfémy můžete nakoupit levně

24.8.2011 | Autor: | Publikováno v Ostatní

Ušetřit nějakou tu korunu se snaží až na výjimky každý. Ale většina z nás nechce slevit z kvality nakupovaných výrobků. Levné, ale nekvalitní zboží, nás totiž ve finále vyjde ještě dráž a navíc nám nákup takovýchto nekvalitních výrobků přidělá další starosti.

Pokud i vy patříte k těm, kdo chtějí nakupovat kvalitní výrobky za rozumnou cenu a pokud právě nyní sháníte nějaké levné parfémy nebo kosmetiku, určitě navštivte e-shop Parfums.cz.

Jaká je nabídka zboží v Parfums.cz?

Jak už z názvu e-shopu vypovídá, hlavní nabídkou jsou parfémy – dámské i pánské. Ale kromě parfémů zde můžete zakoupit i velice kvalitní a přitom levnou kosmetiku (dekorativní, vlasovou, pleťovou, tělovou, sluneční i kosmetiku pro muže). Firma na trhu působí již od roku 2004, je členem asociace pro elektronickou komerci APEK a v roce 2006 získala certifikát SAOP vydávaný Sdružením obrany spotřebitelů České republiky. Zákazníci mají stoprocentní jistotu, že nakupují pouze originální zboží.

Možná vás napadá otázka, jak je tedy možné nakoupit kvalitní parfémy levně? To, že ceny v tomto e-shopu, jsou často až o 70 % levnější než v kamenných obchodech, má více důvodů. Za prvé, e-shop nemusí platit vysoké náklady spojené s provozem – mzdové náklady a nebo hlavně náklady za nájem obchodu. Cena nájemného někde v centru města nebo v obchodních centrech je opravdu vysoká, a proto musí prodejce zvýšit i cenu prodávaných výrobků. Za druhé, v e-shopu se prodá každý měsíc daleko více produktů, než v kamenném obchodě, a proto má e-shop výrazně nižší nákupní ceny od dodavatelů.

Navíc, pokud vás nezajímá vzhled balení, ale pouze vůně, můžete nakoupit svůj oblíbený parfém ještě levněji. Nakoukněte do sekce „Speciální slevy“ nebo „Testery“. V oddělení „Speciální slevy“ naleznete zlevněné produkty z důvodu mírného poškození obalu. Je to například krabička bez celofánu nebo skladováním poškozená krabička. Druh poškození je vždy přesně uveden a rozhodně nemá vliv na kvalitu vůně. V oddělení „Testery“ jsou parfémy levnější proto, že nemají takový honosný obal (v kamenných obchodech jsou používány jako testery, tedy k vyzkoušení vůně zákazníkem), bývají zabaleny pouze v bílé krabičce bez potisku a rozprašovač nemívá ochranné víčko. Tyto parfémy se tedy výborně hodí pro vaši vlastní potřebu, ale ne pokud byste chtěli parfém někomu darovat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář