Elektrické vrtačky

16.4.2014 | Autor: | Publikováno v Průmysl

Elektrické vrtačky jsou základním vybavením každého řemeslníka i profesionálního pracovníka. Své využití najdou při vrtání, vrtání s příklepem, ale i při šroubování.

Elektrické vrtačky dělíme podle typu převodovky. Převodovka může být jednostupňová, nebo dvoustupňová. Na SMnářadí e-shopu nabízíme elektrické vrtačky s kvalitními kovovými převodovkami.

Další dělení elektrických vrtaček je na příklepové nebo vrtačky bez příklepu. V současné době jsou nejvíce vyhledávány ty vrtačky, které jsou vybaveny pneumatickým příklepem.

Rozdělení elektrických vrtaček je ale i podle typu a velikosti sklíčidla, jmenovitého příkonu, výstupního výkonu, elektronické regulace otáček, počtu výstupních otáček anebo krouticího momentu.

Z dnešní široké nabídky elektrických vrtaček si vybere opravdu každý.

Před vlastním výběrem správné elektrické vrtačky, je potřeba si uvědomit, k jaké práci ji budete nejvíce využívat. Podle toho pak zvolit ten správný typ elektrické vrtačky.

Pokud si nebudete ve výběru jisti, můžete nás kontaktovat, kontaktní informace jsou uvedeny na našich webových stránkách www.smnaradi.cz. Velice rádi, Vám s výběrem správné elektrické vrtačky poradíme.

 

SMnářadí

Zakřany 226

664 84 Zastávka

Česká republika

Kontakt:

Tel: +420 777 202 512

Email:info@smnaradi.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář