Dřevěné dekorace oživí každý dětský pokoj

13.5.2011 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Právě jste dětem udělali nový pokojíček nebo jste renovovali ten stávající a stále se vám zdá, že by to ještě něco chtělo? Zkuste dřevěné dekorace a uvidíte, že se pokoj během chvilky oživí, zútulní a tak nějak celkově rozjasní.

Velikou výhodou dřevěných dekorací je to, že se dají lehce vyměnit a pokoj dostane rázem nový styl. Další výhodou je, že lze sehnat mnoho různých typů v jednotném designu a díky tomu nebude pokoj přeplácaný, naopak se dřevěné dekorace stanou sjednocujícím prvkem. A tak lze vytvořit dětský pokoj pro obdivovatele Krtečka, Makové panenky, pro milovníky různých zvířátek, pro malého fotbalistu či automobilového nadšence.

Různé typy dekorací

Tak široká nabídka vás opravdu překvapí! Pokud se budete držet jednoho vybraného motivu, který zvolíte na různých typech dekorací, bude pokoj vypadat opravdu kouzelně. A jaké dekorace do dětských pokojů tedy můžete sehnat?

 • hodiny – krásné dětské hodiny, které jsou samozřejmě funkční a děti se s větší chutí naučí poznávat, kolik je hodin.
 • věšáky – vtipné a originální věšáky s jedním až pěti háčky naučí děti udržovat pořádek a pomohou jim mít oblečení stále na svém místě.
 • metry – děti hrozně rády pozorují, jak rostou. Metr na zdi jejich pokoje se stane nejen hezkou dekorací, ale i důkazem, že už nejsou „malí“.
 • lampičky – bojí se vaše dítě při usínání tmy? Pořiďte mu do pokojíčku nějakou hezkou lampičku s tlumeným světlem a bude po strachu. Pokud navíc na lampičce bude dětský oblíbený hrdina, bude dítě přímo nadšené.
 • poličky – děti sbírají a shromažďují neskutečné množství drobností, které se nesmějí za žádnou cenu vyhodit a které chtějí mít stále na očích. Vystavte jim jejich poklady na poličku a bude po nepořádku.
 • dekorace na zeď – umožní sjednotit styl v celém pokojíčku a hezky ozdobí a oživí prázdnou zeď.
 • nábytkové úchytky a madla – i taková obyčejná věc, jakou je nábytková úchytka, se může stát dekorativním předmětem.
 • fotorámečky – slušivý rámeček k zarámování fotografií nebo obrázků od vašich dětí ozdobí každou zeď.

Nezapomeňte, že můžete ozdobit i strop – stačí nalepit dřevěnou dekoraci ve tvaru sluníčka a pár mráčku a dětský pokoj se stane malým rájem pro vaše zlatíčka. Ke stropu také můžete zavěsit různé dřevěné postavičky na pérech (tzv. péráky) nebo závěsné kolotoče. Dětem udělají velikou radost i tzv. létavci. To jsou hračky určené k zavěšení, které mají pod sebou připevněný vlasec a za ten když dítě zatáhne, tak začne hračka mávat křídly. Prostě dekorace a zábava v jednom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 7 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Komentáře (1)


 1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 574

  Pro zájemce přihodím kontakt na stránku, která je určena pro floristiku a dekorace do interiéru a exteriéru. Jde o: https://www.lepaso.cz/

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář