Dopřejte svým vlasům intenzivní regeneraci

19.3.2012 | Autor: | Publikováno v Zdraví

Zima pomalu ale jistě končí, odložili jsme čepice a s hrůzou zjišťujeme, že naše vlasy jsou suché a poškozené. Je pravda, že poškození vlasů je lépe předcházet a dopřávat jim dostatečnou péči. Ale nebojte se, leccos se dá napravit intenzivní regenerační péčí.

Suché vlasy mají nerovný šupinatý povrch, mají nedostatečnou vlhkost a na dotek jsou drsné. Takové vlasy se snadno lámou, jsou extrémně jemné a vytvořit z nich nějaký pěkný účes je téměř nemožné. Poškozeným a suchým vlasům je tedy potřeba dodat vlhkost a vyrovnat povrchovou strukturu vlasů.

Co pomůže suchým a poškozeným vlasům?

Vyzkoušet můžete celou řadu speciálních šampónů, kondicionérů nebo balzámů. Mnoho zákazníků velice mile překvapily účinky regeneračního šamponu značky L´Oréal Professionnel. Šampon Absolut Repair Cellular regeneruje vlasové vlákno zevnitř a již po pár použitích pocítíte, že jsou vaše vlasy posílené, mají uhlazené vlasové šupiny a potěší vás i zdravý vzhled a lesk vlasů. Bojíte se, že si tento malý zázrak nemůžete dovolit? Jste na omylu, půl litrové balení tohoto šamponu pořídíte za cca 250 Kč, což je částka, která se do zdraví vašich vlasů rozhodně vyplatí investovat.

Ze stejné řady si můžete dopřát i regenerační masku, která je určena pro velmi silně poškozené vlasy nebo kondicionér, který zajistí regeneraci poškozeným vlasům a zároveň se po jeho použití budou vlasy snadno rozčesávat. Pokud vám vadí oplachování kondicionéru, můžete si vybrat bezoplachový přípravek z této řady, který má stejné regenerační účinky na poškozené a suché vlasy.

Svěřte se do péče profesionálů

Společnost L´Oréal Paris je největším výrobcem kosmetiky na světě. Investuje nemalé částky do výzkumu, a proto může na trh přinášet stále nové a dokonalejší přípravky k péči o pleť a vlasy. Díky speciálním testům pro studium účinku jednotlivým přípravků, mohli vědci eliminovat na minimum pokusy na zvířatech, což je jistě velice potěšující fakt. Všechny kosmetické přípravky společnosti L´Oréal Paris jsou dermatologicky a ofthamologicky testovány.

Pod značkou L´ORÉAL PROFESSIONNEL naleznete produkty vlasové kosmetiky, které využívají přední kadeřníci z celého světa, ale které jsou také dostupné široké veřejnosti. Nabídka produktů je tak široká, že si z ní vybere opravdu každý to pravé, co jeho vlasy potřebují. Je jedno, zda máte vlasy suché, mastné, lámavé nebo plné lupů. L´Oréal Professionnel má pro vás vždy řešení.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář