Chybí vám sluníčko? Odleťte za ním do Thajska!

9.8.2011 | Autor: | Publikováno v Cestování

Letošní léto opravdu nepřeje těm, kdo mají rádi sluníčko a teplo. A protože se dá předpokládat, že konec srpna už žádné výrazné oteplení nepřinese, může těmto teplomilům sluníčko opravdu chybět. Řešením může být vyrazit ještě na dovolenou tam, kde je krásně teploučko, kde na vás dýchne pořádná dávka exotiky a kde se necháte rozmazlovat lenošením na krásných plážích u průzračně čistého moře. Vydejte se do Thajska!

Myslíte si, že jde jen o nesplnitelný sen, který by vás stál spoustu peněz? Ano, dovolená v této vzdálené asijské zemi sice nepatří k těm nejlevnějším, ale i tady se dá ušetřit nemalá suma peněz. Jak? Například tak, že seženete levné letenky do Thajska a že si pobyt zařídíte sami, bez cestovní kanceláře.

Jak sehnat levné letenky do Thajska?

Díky nízkorozpočtovým leteckým společnostem jsou ceny letenek do této vzdálené země mnohem dostupnější. Ušetříte také, pokud nekoupíte první letenky, které vám někdo nabídne, ale pokud budete hledat ty nejlevnější. Velkým pomocníkem pro vás bude internet, kde můžete nalézt opravdu levné letenky do Thajska a zároveň si je můžete ihned rezervovat. A to vše z pohodlí svého domova, bez obíhání různých cestovních kanceláří. Pokud chcete ještě více ušetřit, volte nákup zpáteční letenky místo jednosměrné, vyberte si cestování ekonomickou třídou (menší pohodlí, ale také za méně peněz) a pokud je to pro vás přijatelné, vyberte si místo odletu ze zahraničního letiště (například z Mnichova nebo Vídně). Díky těmto krokům se potom může cena letenky pohybovat okolo 14 000 Kč!

Dovolená bez cestovní kanceláře?

V dnešní době je Thajsko na turisty velice dobře připravené, takže se nemusíte bát o svoji bezpečnost a pohodlí. Místní obyvatelé jsou velice milí a přívětiví, ochotni vám vždy s čímkoliv pomoci. V případě nouze se také můžete obrátit na turistickou policii nebo ministerstvo turismu. Cestováním tak zvaně na vlastní pěst ušetříte značnou sumu peněz a navíc si můžete svoji dovolenou naplánovat přesně podle vašich představ.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář