Chraňte svoje výrobky kvalitním obalem

13.12.2011 | Autor: | Publikováno v Ostatní, Podnikání

Obalové materiály obecně mají za úkol výrobek chránit. Ale vhodně zvolený obal výrobek nejen ochrání, ale také lépe prodá. Proto se vyplatí věnovat výběru obalového materiálu větší pozornost.

Jako nejvhodnější volba se jeví obalové materiály vyrobené z polypropylenu. Na rozdíl od papírových obalů polypropylenové sáčky nebo fólie ochrání zabalený výrobek i před vlhkostí a nečistotami a jsou proto vhodné i pro balení potravin. Sáčky a fólie vyrobené z polypropylenu mají navíc tu výhodu, že jsou průhledné, a tak je zabalený výrobek dobře vidět. A nebo raději potřebujete obal s potiskem či obrázkem? I toto přání není žádný problém – na sáčky i fólie se dá vytisknout téměř jakýkoliv motiv, ať už se jedná o logo firmy nebo obrázek vztahující se k určité události (Vánoce, Mikuláš, narozeniny, Velikonoce, atd.).

Obalový materiál přesně podle vašich požadavků

Mají vaše výrobky netypické rozměry či tvar? Marně sháníte na trhu vhodný obal, který by navíc i dobře vypadal? Obraťte se na firmu, která je schopná vám vyrobit obalový materiál přesně podle vašich potřeb. Jednou z takových firem je i společnost C & C Líně spol. s r.o., která se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu. V jejich nabídce naleznete sáčky nebo fólie standardních rozměrů, ale vyrobí vám také jakýkoliv obalový materiál přesně podle vašeho zadání. Vybrat si můžete různé sáčky různých typů – s potiskem či bez potisku, s chlopní, se samolepícím páskem, s eurovýsekem nebo s dírkami. Záleží jen na vás, jaký obal pro váš výrobek potřebujete. Na výběr máte i různé obaly na CD nebo DVD, které tyto nosiče ochrání při archivaci nebo při distrubuci vašim zákazníkům.

Nezapomeňte tedy, že dobře zvolený obalový materiál váš výrobek nejenže lépe prodá, ale také zaručí jeho trvanlivost a ochranu před nepříznivými vlivy okolí, před poškozením či nechtěným otevřením. Výrobek zabalený v obalu s logem vaší firmy je dobrou vizitkou pro vaši společnost a dělá na zákazníky mnohem lepší dojem než výrobek v obyčejném sáčku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář