Bydlete jeden rok zdarma!

30.5.2012 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada, Reality

Pro naprostou většinu z nás představují náklady na bydlení největší podíl z měsíčních výdajů. Proto nabídka bydlení na jeden rok zadarmo vypadá více než lákavě, ale také poněkud nereálně.

Přesto můžete tuto nabídku využít, a to u společnosti JRD, s.r.o. Tato developerská společnost se zaměřuje na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. V Praze jsou jedničkou na trhu v této oblasti. Jejich nízkoenergetické a pasivní novostavby se těší velikému zájmu klientů a zároveň získali řadu ocenění za ekologický přínos.

Jak získat rok bydlení zdarma?

Společnost JRD, s.r.o. začíná v současné době realizovat další svůj projekt a tím je výstavba energeticky pasivních bytů Ecocity Malešice. Tento projekt je jedinečný nejen svojí ekologickou koncepcí, ale také funkční a perfektně esteticky řešenou architekturou. Výstavba bude realizována ve dvou etapách. V první etapě vznikne 44 bytů a ve druhé etapě 66 bytů. Ke konci roku 2013 již budou dokončeny byty z první etapy výstavby.

A právě v souvislosti s výstavbou bytů v Ecocity Malešice, přišla společnost JRD, s.r.o. s unikátní nabídkou – jeden rok bydlení zdarma. Budete-li jedním z prvních sedmi zákazníků, kteří si zarezervují byt v Ecocity Malešice, můžete využít této akce. Stačí podepsat rezervační smlouvu v termínu od 1. 5. 2012 do 30. 9. 2012 a společnost JRD, s.r.o. vám od této chvíle začne měsíčně platit veškeré vaše stávající náklady na nájemné (po dobu 12 měsíců, maximálně do výše 12 000 Kč za měsíc).

Proč Ecocity Malešice

  • bydlení v klidné části Prahy a přitom v blízkosti centra
  • domy obklopeny přírodou
  • nadčasová architektura
  • nízkoenergetické byty = úspora nákladů
  • součástí bytů jsou terasy, parkovací stání v podzemním podlaží a sklep

Nové byty Malešice jsou jedinečné nejen svojí energetickou úsporou, ale především přinášejí svým budoucím majitelům velice komfortní bydlení.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář