Bezpečnostní dveře

7.8.2014 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Braňte svůj dům před nevítanými návštěvami

Období dovolených je v plném proudu a právě nyní bohužel značně narůstá kriminalita. Takzvaní bytaři mají doslova žně. Mnoho lidí vyrazí za hranice nebo jen na pár dnů po republice a během této doby jim z domu či bytu odnesou všechno cenné. Dá se těmto loupeživým návštěvám nějak zabránit nebo alespoň přístup lupičů do nemovitosti co nejvíce ztížit? Pochopitelně! Zloděje mohou odradit už pouhé kvalitní bezpečnostní dveře.

Vybírejte podle kvality a referencí

Možná už jste se někdy o bezpečnostní dveře zajímaly a zaujaly vás velmi levné modely, které podle letáků splňovaly všechny bezpečnostní požadavky. Ovšem dejte si pozor. V poslední době se na trhu objevily nekvalitní bezpečnostní dveře z Číny, jejichž pořízení vás před zloději neuchrání. Spíše vybírejte dodavatele podle referencí. Pořádnou kvalitu nabízí například česká společnost Novák dveře s.r.o. Níže vám krátce představíme aktuální nabídku.

Bezpečnostní dveře 4. třídy

Jedná se o nejlepší nabízený model dveří, který odolá všem pokusům o násilné vniknutí. Samozřejmostí jsou veškeré bezpečnostní certifikáty, odborná montáž dveří včetně důkladného zabetonování zárubní a kvalitní bezpečnostní vložka. Při pořízení těchto dveří máte pochopitelně zaručeno pojistné plnění v případě, pokud se právě přes takto zabezpečený vchod nějakým způsobem zloději dostanou do nemovitosti. Ovšem tato situace je velmi nepravděpodobná.

Bezpečnostní dveře 3. třídy

Zdá se vám 21 999,- Kč za bezpečnostní dveře příliš mnoho a myslíte si, že vám stačí o trochu nižší úroveň zabezpečení? V takovém případě si zvolte bezpečnostní dveře 3. třídy, které také splňují všechny požadavky na běžné zabezpečení domu či bytu. Zaplatíte o tři tisíce méně a většinu zlodějů také odradí od návštěvy vašeho domova. Samozřejmostí je pochopitelně také odborná montáž a případný záruční i pozáruční servis dveří.

Rádi byste se dozvěděli více informací či zaslali svou nezávaznou poptávku? Rozhodně tedy navštivte internetové stránky dverenovak.cz, kde naleznete vše potřebné.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář