Bazar pracovních plošin

9.10.2012 | Autor: | Publikováno v Auto a moto

Potřebujete ke svému podnikání pracovní plošiny? Nemáte ale v současné době finance na nákup nového stroje? Řešení je jednoduché – můžete si pracovní plošiny pronajmout nebo levně zakoupit použité pracovní plošiny, které vám budou sloužit ještě dlouhé roky.

Použité pracovní plošiny ze společnosti STATECH s.r.o. jsou stroje maximálně 5 let staré a navíc všechny prošly technickými prohlídkami. Jsou to plošiny, na které se můžete zcela spolehnout a které budou fungovat jako nové stroje. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné plošiny, poskytnou vám zaměstnanci firmy STATECH s.r.o. všechny potřebné informace o jednotlivých strojích. Vy se potom můžete rozhodnout na základě získaných vědomostí o konkrétních plošinách.

Další možností kromě koupě nové nebo použité plošiny je pronájem. Společnost STATECH s.r.o. tuto službu nabízí a vždy k plné spokojenosti svých zákazníků. Pronájem plošiny je pro vás vhodný, pokud ji potřebujete jen ojediněle a po zbytek roku by u vás nenašla využití.

Druhy plošin

  • nůžkové plošiny – tyto plošiny potřebují mít volný pracovní prostor kolmo nahoru, dosah do stran není příliš velký. Nůžkové plošiny mohou být elektrické nebo dieselové.
  • kloubové plošiny – jsou vhodné i pro práce, kde potřebujete dosah do stran. Jsou otočné o 360° a navíc mají ve většině případů i otočný koš.
  • teleskopické plošiny – tyto plošiny umožňují velký stranový dosah, jsou otočné o 360° a také umí pojíždět v maximální možné výšce.
  • přívěsné plošiny – jsou vybaveny hydraulickými nohami a díky tomu je využijete zejména pro práci v náročných terénech. Tuto plošinu lze zapojit za osobní automobil a odtáhnout tam, kam potřebujete.
  • personální plošiny – jsou plošiny pro vykonávání různých údržbových prací. Většinou mají nosnost jedné osoby a pohybují se pouze kolmo nahoru.
  • materiálové plošiny – pomáhají dopravovat materiál až do výšky 8 m.
  • manipulátory – pomáhají dopravovat materiál nejen do výšky, ale i na místě práce. Manipulátory lze doplnit dalším příslušenstvím, např. se jedná o pracovní koš, jeřábový nástavec, lžíci na sypký materiál nebo závěsný hák.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář