Batoh jako módní doplněk

19.4.2012 | Autor: | Publikováno v Hobby

Potřebujete mít neustále u sebe několik nezbytností, bez kterých se neobejdete? Přáli byste si změnu a už vás nudí váš starý batoh či kabela? Objevte značku Crumpler a uvidíte, že už nemusíte hledat dál.

Ještě jste o této značce neslyšeli? Tak tady je pár základních informací: firmu Crumpler založil Australan Stuart Crumpler v roce 1995. On a jeho partneři provozovali kurýrskou firmu a proto nejprve začali s výrobou brašen pro kurýry. Postupem doby začali výrobu rozšiřovat a změnil se i sortiment této značky. Dnes pod značkou Crumpler můžeme najít batohy, brašny na notebooky, pouzdra na mobily, fotoaparáty nebo iPady. Firma Crumpler nabízí výrobky té nejvyšší kvality, které vám budou sloužit k vaší plné spokojenosti dlouhé roky.

Batohy Crumpler

Hledáte batoh vysoké kvality, s jedinečným designem a za rozumnou cenu? Už nehledejte, přesně takové jsou batohy Crumpler. Jsou vyráběny z vysoce odolných materiálů, některé mají dokonce voděodolnou úpravu a určitě vás překvapí originální design a barvy těchto batohů. Snadno se z takového příručního zavazadla stane módní doplněk, se kterým vás nikdo nepřehlédne. A navíc budete mít vše důležité bezpečně uložené. Samozřejmostí je také vysoký komfort nošení – popruhy jsou nastavitelné, nikde netlačí a batoh na zádech téměř vůbec necítíte.

Brašny Crumpler na různá elektronická zařízení

Ať už potřebujete brašnu na notebook, malý netbook, mobilní telefon, fotoaparát (včetně fotoaparátů s teleobjektivem), MP3 nebo iPad, jsou brašny Crumpler správnou volbou. Díky preciznímu zpracování kvalitních materiálů poskytují tyto brašny jedinečnou ochranu vaší elektronice. Určitě vás nadchne měkká ochranná podšívka, speciálně upravené zipy, které nepoškrábou elektroniku uvnitř brašny a voděodolná úprava, která chrání obsah brašny před nepříznivými vlivy počasí. A jako batohy Crumpler mají i všechny brašny Crumpler jedinečný a neokoukaný design.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář