Automatická závlaha Hunter

10.2.2014 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Tak jako většina odvětví průmyslu, i výroba automatických zavlažovacích systémů se neustále vyvíjí. Dnes si automatické zavlažování pro svůj trávník nebo zahrádku může dovolit skoro každý. Třeba si jen promyslet, co a kde chcete zavlažovat. Automatická závlaha se používá také ve sportovních areálech, v městských parcích, na školních hřištích a podobně. Právě díky pokroku již nemusíte zalévat celou zahradu hadicí, nebo kontrolovat zda je trávník dostatečně zalitý.


Kvalitní časové i dešťové senzory jsou zárukou, že se vaší zahrádce nebo trávníku nic nestane, pokud budete na dovolené nebo na pracovní cestě. Různé druhy rozprašovačů, hadic, ovládacích zařízení a dalších komponent dávají možnost pro každého zákazníka, vybrat si a zkombinovat co nejvhodnější prvky pro péči o trávník nebo zahradu. A pokud byste si nevěděli vybrat sami, můžete se poradit s odborníky.

Osobně vám doporučuji navštívit stránky společnosti Marlusa Group, která nabízí automatické závlahy značky Hunter, známé po celém světě. Kromě nejmodernějších zavlažovacích systémů na stránce najdete i spoustu dobrých rad, jak si správně vybrat dodavatele zavlažování, nebo jednotlivé komponenty na zavlažování. Společnost rovněž poskytuje pravidelný servis zařízení a dokonce si můžete nechat navrhnout celé zavlažování trávníku, v závislosti na poloze pozemku a vlastností půdy a trávníku.

Díky pokroku už nemusíte kontrolovat vlhkost půdy, máte na to senzory. Můžete nastavit polévání zvlášť pro každý rozprašovač a pod. A je toho ještě víc. Stačí kliknout na odkaz v článku a najdete zajímavé informace o tom, jak se starat o trávník a mnoho dalšího.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář