Zbavte se nepotřebných věcí chytře

9.1.2012 | Autor: | Publikováno v Internet, Služby

To, že se nám doma kupí spousta nepotřebných věcí, nejlépe poznáme ve chvíli, kdy se musíme stěhovat. Nekonečné balení krabic a skříně jsou stále plné – tato situace nás přivádí k šílenství a říkáme si, že už nebudeme nikdy nic zbytečného schovávat.

Pokud navíc máte rodinný dům, najde se spousta věcí ještě na půdě nebo ve sklepě. Nic se nám nechce vyhodit (co kdyby se to ještě hodilo), ale pak zjišťujeme, že jsme na většinu věcí už dávno zapomněli a že nám vůbec nescházely. Jednoduché pravidlo zní – věc, kterou momentálně nepotřebujete, dejte někam z dosahu a dohledu (na půdu, do horní poličky skříně nebo do sklepa). Pokud tuto věc nebude postrádat celý rok, je jasné, že už ji nebudete potřebovat nikdy. Nemusíte s ní ale běžet hned do popelnice. Zapřemýšlejte, zda by se nehodila někomu z vašich známých nebo zkuste nějaký bazar – třeba se vám podaří daný předmět dobře prodat a vám tak bude o mnoho méně líto, že jste se jej zbavili.

Prodej věcí v bazaru

Prodejem nepotřebných věcí v bazaru pravděpodobně nijak nezbohatnete. Ale nejen že je každá koruna dobrá, ale navíc vás nemusí trápit svědomí, že jste ještě funkční a vcelku pěknou věc vyhodili do popelnice. A kde tedy nabídnout zboží k prodeji? Vybrat si můžete bazar jako kamenný obchod nebo stále oblíbenější internetový bazar.

Prodej zboží v internetovém bazaru je velice snadný. Ve většině případů se ani nemusíte registrovat a podání inzerátu vás nic nestojí. Stačí kliknout na tlačítko „Přidat zdarma inzerát“ a vyplnit všechny požadované kolonky. Snažte se prodávaný předmět co nejlépe popsat, aby se na vás potenciální zájemci nemuseli často obracet s doplňujícími otázkami. Pokud nemáte během dne možnost přijímat telefonní hovor, raději jako kontakt na sebe uveďte e-mailovou adresu. Zadejte rozumnou cenu, za kterou chcete předmět prodat (pokud si nejste jistí, prohlídněte si ostatní nabídky podobného zboží, abyste měli představu, za jakou cenu je prodává někdo jiný). Nezapomeňte k inzerátu připojit alespoň jednu kvalitní fotografii. Prodej věcí v bazaru vám sice zabere trošku času, ale na druhou stranu budete mít dobrý pocit, že jste se nepotřebných věcí zbavili chytře.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář