Uvažujete o koupi ojetého vozidla?

22.3.2012 | Autor: | Publikováno v Auto a moto

Bez auta se v dnešní době obejde málokdo. Na druhou stranu má málokdo peníze na koupi nového automobilu nebo na splátky leasingu. Řešením je koupě ojetého vozidla, které vám může dobře sloužit ještě dlouhé roky.

Každý, kdo se rozhodne pro nákup ojetého vozidla, má strach aby nenarazil na nepoctivého prodejce, který nabízí auto s nějakou skrytou vadou. Pokud se chcete těmto nástrahám vyhnout, vsaďte na nějaký osvědčený autobazar, kde vám poskytují určité záruky.

Nevíte, pro jakou značku automobilu se rozhodnout? Možná vám pomůže následující přehled. Mezi nejprodávanější značky ojetých vozidel patří Škoda, Volkswagen, Toyota, Audi a Ford.

Automobily Škoda

Oblíbená česká značka automobilů vede žebříček nejprodávanějších ojetých vozidel. Důvodem je, že automobily Škoda jsou spolehlivé, za rozumnou cenu a mají snadno dostupné náhradní díly. Mezi nejprodávanější modely ojetých vozů Škoda patří bezesporu Škoda Octavia, následuje Škoda Fabia a Škoda Felicia. Zříkat se nemusíte ani novějších značek, jako je Škoda Yeti, Škoda Citigo nebo Škoda Roomster. I tyto značky lze v autobazarech sehnat.

Automobily Volkswagen

Spolehlivé vozy této německé automobilky mají své fanoušky i v České republice. K nejprodávanějším ojetým vozům Volkswagen patří Volkswagen Passat a Volkswagen Golf. Chcete, aby se každý po vašem autě otočil? Zaručeně zabere Volkswagen New Beetle, i když ojetý.

Automobily Toyota

Automobily Toyota se vyznačují spolehlivostí a kvalitou japonské výroby. Díky tomu jsou v Evropě, včetně České republiky, velice žádané. Můžete si vybrat například velice oblíbenou Toyotu Yaris, luxusní Toyotu Avensis nebo elegantní SUV Toyotu Land Cruiser.

Automobily Audi

Toužíte po luxusním automobilu a nemáte na něj peníze? Vaše požadavky jistě uspokojí i ojeté vozy Audi. Automobily této značky jsou vyráběny v Německu s důrazem na kvalitu a preciznost výroby. Automobil, který má ve znaku čtyři propojené kruhy, je prostě synonymem luxusu.

Automobily Ford

Americká automobilka Ford byla založena již v roce 1903. Nejprodávanějším ojetým vozem Ford v ČR se stal Ford Focus, následuje Ford Mondeo a Ford Fiesta. Potřebujete kvalitní užitkový automobil? Možná vás zaujme kvalitní a dobře prodávaný Ford Transit.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář