Střešní krytiny Mediterran

15.2.2012 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Stavíte rodinný dům nebo vás čeká rekonstrukce domu staršího? Právě vás by mohl zajímat tento článek o kvalitní střešní krytině od společnosti Mediterran. V nabídce naleznete pět základních typů střešní krytiny s velikou škálou barevných kombinací.

Při pokládce střešní krytiny se rozhodně nevyplatí dělat kompromisy, proto dejte přednost kvalitě za příznivou cenu. Všechny střešní krytiny od společnosti Mediterran splňují technické normy STN EN 490 a je na ně poskytována třicetiletá záruka na přesnost rozměrů, mrazuvzdornost a vodotěsnost.

Něco málo z historie společnosti Mediterran

Historie firmy sahá do 30. let minulého století, kdy zakladatel společnosti Kálmán Mészáros začal vyrábět střešní tašky v obci Neded na Slovensku. Novodobá historie začíná rokem 2000. V tomto roce byla založena firma Mediterran Slovakia s.r.o., která již začala střešní tašky vyrábět poloautomatizovanou technologií. Od roku 2004 probíhá výroba na plnoautomatizované lince, která umožnila rozšíření kapacity výroby a splňuje vysoké nároky na kvalitu konečných výrobků. Firma neustále inovuje svoje výrobky a tak na trh přicházejí nové typy střešních tašek, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Typy střešní krytiny Mediterran

Střešní krytina Vlčanka

Tato střešní krytina reprezentuje řadu Standard. Vyrábí se z probarveného betonu, který se vyznačuje vysokou mechanickou odolností. Je dodávána ve skořicové barvě.

Střešní krytina Danubia a Danubia EVO

Střešní tašky Danubia si můžete vybrat v barvách hnědá, antracit, cihlově červená a višňově červená. Střešní krytina Danubia je vyráběna z barveného betonu s vysokou pevností a s povrchovou úpravou. Tato střešní krytina je dostupná i ve variantě EVO, která dodává povrchu vysoký lesk a ještě větší mechanickou odolnost. Díky povrchové úpravě EVO získávají střešní tašky velmi hladký a tvrdý povrch, který zaručuje vysokou odolnost proti přírodním vlivům.

Střešní krytina Coppo

Tato střešní krytina nabízí zákazníkům dvě linie produktů – antická linie a řada se speciální rozptýlenou povrchovou úpravou. Střešní tašky v antické linii jsou nabízeny v barvách teraccota a antická červená a výsledným efektem při použití těchto střešních tašek je „namíchaný“ barevný vzhled střechy. Druhá linie střešní krytiny Coppo nabízí střešní tašky povrchově upravené barevným posypem a dostupné v barvách Venezia, Ferrara a nejnovější Modena.

Střešní krytina Rundo a Rundo EVO

Střešní krytina Rundo je vhodná k pokrytí střech klasických i moderních objektů. Je vyráběna z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a speciální povrchovou úpravou. Dostupná je v barvách cihlově červená, višňově červená a antická červená. Střešní krytina Rundo EVO je navíc opatřena povrchovou úpravou s přídavkem silikátu.

Střešní krytina Zenit

Tyto střešní tašky jsou vyráběny z probarveného betonu a jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu. Střešní krytina Zenit je alternativou k tradičním střešním krytinám. Dodává se v barvách cihlově červená, antická červená, carbon a břidlice. Právě typ břidlice je naprostým unikátem mezi střešními taškami. Svým vzhledem připomíná přírodní břidlici a dodává střeše punc originality a luxusu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář