Slevy, slevy a zase slevy

11.8.2011 | Autor: | Publikováno v Cestování, Finance, Internet, Služby

Nakupovat se slevou je IN. Je to svým způsobem zábava a pořádná dávka adrenalinu – když se podaří sehnat něco s velkou slevou, zaplavují nás pocity štěstí. Někdo je už na tomto způsobu nakupování tolik závislý, že už si téměř nic nepořídí za běžnou cenu. Vše vždy ve slevě.

Proto také jako houby po dešti vznikají slevové servery, které nabízejí hromadné slevy nejen na různé zboží, ale také na dovolené, výlety, zážitky, různé kurzy, večeře, vstupenky, atd. Pokud nechcete, aby vám utekla jakákoliv sleva, ale zároveň také nechcete strávit půl dne hledáním na internetu, zaregistrujte se v některém slevovém agregátoru. Slevový agregátor SlevyDnes pro vás vybírá, filtruje a řadí slevy z mnoha slevových serverů z České i Slovenské republiky. Pokud se zaregistrujete, budete každý den dostávat do svojí e-mailové schránky přehled vámi zvolených slev. Slevy si můžete vybrat podle města, které vás zajímá a ve kterém je sleva nabízena nebo podle kategorií. Nemůže se tak stát, že váš e-mail zahltí spousta slev na věci, o které nemáte vůbec zájem. Registrace a všechny výhody s ní spojené, je samozřejmě zdarma.

Dovolená za polovic?

Přemýšlíte například o prodlouženém relaxačním víkendu nebo o dovolené? Nechte si zasílat nabídku slev na různé pobyty. Každý den budete moci porovnávat přišlé nabídky a vybírat si podle svých preferencí nebo podle místa, které byste chtěli navštívit. A ušetřit se dá opravdu značná suma peněz, mnohdy je sleva na pobyt až 50 %, občas i více.

Jak to funguje?

Pro začátek je třeba si uvědomit, že hromadné slevy fungují tak, že určitá sleva se aktivuje (to znamená, že ji budete moci využít), až když si ji koupí minimální počet zákazníků (tento počet určuje poskytovatel slevy). Když budete mít tedy slevu vybranou, stačí si zakoupit tzv. voucher (kupón, poukaz). Platbu můžete provést buď převodem z účtu, kreditní kartou nebo přes PayPal.  Jakmile je platba připsána na účet slevového serveru, přijde vám na e-mail voucher, který je potřeba vytisknout. Každý voucher má určitou dobu platnosti, po kterou můžete slevu (poukaz) uplatnit. Po uplynutí této doby jste se bohužel připravili o možnost slevu využít a nemůžete ji dále uplatňovat. Proto je velice důležité hlídat dobu platnosti voucheru. Když už tedy budete mít voucher v ruce, můžete si objednat zboží se slevou (při objednávce zadáte číslo voucheru a sleva vám bude automaticky odečtena) nebo zarezervovat službu, na kterou se sleva vztahuje (pobyt, kurz, masáž, atd.). Je to jednoduché a nemusíte se obávat žádných komplikací.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář