Sádrokartony a suché stavby

26.4.2014 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada, Průmysl, Služby

Firma Vrbamont s.r.o. byla založena, aby se specializovala na suchou výstavbu a předčila všechna očekávání klientů v oblasti sádrokartonů a suché stavby.

Pro ty, kdo neví o co se jedná, existuje jednoduché vysvětlení. Úplným základem pro suchou stavbu jsou sádrokartonové a sádrovláknité desky. Dřevěné desky se poté používají na opláštění dřevěných nebo kovových konstrukcí. Příslušenství, které je velmi důležité rozhodně patří mezi potřebný doplněk. Patří mezi ně tmely, výztužné pásky, tepelná izolace či různé upevňovací prostředky.

Sádrokartonové konstrukce se využívají v interiérech u novostaveb nebo při rekonstrukcích či opravách bytových i nebytových prostor. Sádrokartony mají široké spektrum využití. Využívají se na montáž příček a podhledů, k obkladům stěn, opláštění podkroví nebo i pro použití suchých podlah.

Firma Vrbamont s.r.o na výrobu sádrokartonů a suchých staveb provádí montáže střešních oken značky Velux, rekonstrukce půdních vestaveb a montáže minerálních podhledů. Naši zaměstnanci jsou vysoce proškoleni na montáže protipožárních i akustických systémů německou firmou Siniat dříve Lafarge.

Sádrokartony mohou změnit kompletní ráz Vaší nemovitosti. Díky sádrokartonu můžete namýšlet různé přestavby a zlepšováky Vaší domácnosti. Pro větší efekt v místnosti se dělá tzv. rampa pro bodová světla, které působí vážně fantasticky. Sádrokartonové příčky se využívají kdekoliv.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!

 

Kontakt:

Tel.: +420 777 617 819

Email: info@vrbamont.cz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář