S novou vůní do nového školního roku

14.9.2011 | Autor: | Publikováno v Dětské zboží

My holky to prostě máme v genech. Již od útlého věku nás baví hezky se oblékat, později přijde na řadu i líčení a používání parfémů. O prázdninách si ovšem chce i většina holek odpočinout od líčení a někde na výletě v přírodě se neřeší ani super oblečení.

Ale prázdniny již bohužel skončily a je tu návrat do školních lavic. Ten přináší každodenní setkávání se se spolužáky a málokteré z nás je lhostejné jak vypadá a jak voní. Chceme se nejen líbit, ale příjemná vizáž zvyšuje i naše vlastní sebevědomí, cítíme se dobře a snáz se nám řeší různé problémy. Důležitá je ovšem střídmost – v líčení, v oblékání i v používání parfémů. S příliš výrazným nalíčením tě asi třídní pošle na záchod se umýt a možná to skončí i nějakou tou poznámkou v žákovské. Vyzývavé oblečení také do školy nepatří, navíc není zrovna pohodlné strávit v něm celý školní den. A z těžkých parfémů bude možná tak spolužáky i tebe bolet hlava, nic víc. Výraznější líčení, minisukně a tílka a těžší parfémy si schovej doma a vytas se s nimi na nějakou party či diskotéku. Tam budeš za hvězdu a všichni tvůj vkus ocení.

Co letí s nástupem podzimu?

Pro každodenní běžné používání je rozhodně vhodné pořídit si nějakou lehkou vůni. Můžeš jich mít několik a střídat je podle nálady. A neboj se, že tě nákupy zruinují. Levné parfémy snadno nakoupíš na internetu, neboť oproti kamenným prodejnám mají e-shopy několik výhod, které jim umožňují svoje zboží prodávat levněji. Jaké to jsou? Především je to nulový nebo minimální nájem za provozovnu či sklad. Zatímco tedy obchůdek s parfémy v centru města nebo v obchodním centru musí měsíčně platit několika tisícové nájemné, e-shop je od těchto nákladů ušetřen. Nižší má i náklady na zaměstnance, kterých může zaměstnávat méně. A dodavatelé dávají nižší ceny prodejcům, kteří odebírají více jejich zboží. Je logické, že e-shop s působností po celé České republice (a mnohdy i v zahraničí) má vyšší odbyt než lokální prodejna, byť by byla ve velkém městě.

Využij tedy možnost levného nákupu na internetu a pořiď si do nového školního roku novou vůni nebo vůně. Možná tě zaujme i jiné zboží – vždyť nová rtěnka by se také hodila a pleťového krému není nikdy dost. I když objednáš zboží více, platíš jen jedno poštovné a tak se nezapomeň domluvit i s kamarádkami. I ony určitě chtějí ve škole příjemně vonět a když si objednáte zboží dohromady, budete se moci podělit o poštovné a vaše nákupy se tak ještě více zvýhodní. Tak hurá do nakupování, ať kluci ve škole valí oči!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář