Repasovaná i nová turbodmychadla

11.9.2014 | Autor: | Publikováno v Auto a moto

Naše firma se zabývá prodejem repasovaných turbodmychadel i nových turbodmychadel, které ocení především Váš čtyřkolový miláček. Turbodmychadla dodáváme pro veškerá osobní, užitková, nákladní vozidla a pro různé pracovní stroje.

Jedná se o zařízení, které se užívá u spalovacích motorů pro zvýšení výkonu motoru. Výhodou je značný růst výkonu motoru, kdy nastává pouze při minimální zvětšení hmotnosti. Nevýhodou je zase potřeba snížit kompresní poměr, který nepříznivě ovlivňuje účinnost motoru v nízkých otáčkách. Například dieselové motory s turbodmychadlem tímto problémem netrpí. Obecně však pro oba typy motorů je turbodmychadlo velkou výhodou, hlavně ve vyšších nadmořských výškách, kde je nižší tlak vzduchu.

Repasování turbodmychadla je nutnost kompletního rozebrání na prvodíly, dále vyčištění opískováním, výměnou poškozených částí (jako např. axiální ložiska, hřídele, těsnění apod.), vyvážení středu na strojích CIMAT, jeho kontrolu těsnosti a kompletaci.

Firma Flexamiauto s.r.o. nabízí ke všem repasovaným i novým turbodmychadlům možnost objednání za nízké ceny i kompletní sadu těsnění, olej Castrol, GM, Mobil a olejový filtr značky MANN – Filter. Tohle vše Vám do druhého dne doručíme domů přepravní službou Messenger. Navíc ještě ke každému turbodmychadlu přidáváme zdarma těsnění na mazání olejem, jeden měděný kroužek a jedno papírové. Vždy ale doporučujeme kompletní sadu těsnění.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář