Regály a regálové systémy, které vám usnadní organizaci skladu a uspoří místo.

13.1.2014 | Autor: | Publikováno v Průmysl

Pokud poptáváte regály s policemi k vystavování nabízeného zboží v prodejnách či prodejních skladech nebo k uložení materiálu a nástrojů v dílnách, seznamte se s nabídkou regálů a regálových systémů, které vám usnadní organizaci skladu a uspoří místo.

Regálové systémy instalujeme do skladů, kanceláří, archivů a výrobních či skladovacích hal, hobbymarketů a obchodů na klíč. Patrové regály a regály na plošině zajistí maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Naleznete u nás také policové regály, sloužící ke skladování nepaletovaného zboží volně ložené nebo v boxech. Pokud Vám současný skladovací systém nestačí, je zde možnost ho efektivně navýšit. Poskytneme Vám profesionální, Vašim potřebám individuálně přizpůsobené řešení.

Nevíte-li si rady s tím, které regály jsou pro Váš provoz optimální, rádi Vám s výběrem poradíme.-  Portfolio společnosti Logiman s.r.o. tvoří systémy pro skladování, ukládání a manipulaci, včetně řízení skladových zásob. Firma disponuje širokou škálou produktů od několika evropských výrobců, což umožňuje realizovat komplexní dodávky do výrobních či skladových hal.

Chcete mít pořádek v uskladněných věcech? Potřebujete ochránit své zboží nebo inventář firmy při dlouhodobém uskladnění či při přepravě? Nechcete ztrácet čas při hledání v nepřehledně uspořádaných zásobách? V tom případě můžete využít námi dodávané plastové boxy a přepravky v mnoha rozměrech a typech.
V nabídce máme i hliníkové nájezdy, nájezdové můstky a rampy. – Firma je výhradním dovozcem hliníkových nakládacích ramp a nájezdových lyžin italského výrobce TM Pedane. Veškeré rampy jsou vyráběny v souladu se směrnicemi CE UNI EN 1398 a výrobky disponují certifikací TUV Rheinland. Uvítáme i zájemce o spolupráci při prodeji ramp koncovým klientům, tj. dopravcům a dodavatelům zemědělských strojů či stavební techniky.

Využívá Vaše firma servisní vozidla? Pomůžeme Vám s jejich vybavením. Vestavby do aut mohou obsahovat zásuvky, police, vany, boxy, skříňky s dvířky, držáky na lahve, pracovní desky výsuvné nebo sklápěcí a mnohé další prvky dle Vašich potřeb a požadavků.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 4 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář