Přezkoumané a levné karavany prodávají v DJ AUTO-CAR za příznivé ceny

14.10.2015 | Autor: | Publikováno v Auto a moto

Podnik DJ AUTO-CAR je specializován na homologované a levné karavany. Prověřený dovozce a prodejce se orientuje na použité karavany z Nizozemska a Belgie. Prošetřený karavany bazar vykupuje levné karavany od roku 2006, neboť zájem o levné karavany v České republice stále stoupá. Spolehlivý karavany bazar – DJ AUTO-CAR – se orientuje na prověřené, levné karavany o různých cenách, levné karavany od různých výrobců a s rozmanitou výbavou. Dovážené levné karavany ze zemí EU jsou homologovány a po technické kontrole. Aktuálně je podzimní sortiment obytných přívěsů rozšířen o zajímavé posezonní slevy.

Avizované levné karavany karavany bazar nabízí v odlišných cenových relacích, kdy je za cenou vidět typ a stáří přívěsu a vybavení. Nenároční zájemci na karavany bazar seženou levný karavan pod 50 tisíc korun. Na karavany bazar jsou k mání přívěsy za 100 tisíc až 150 tisíc korun. Pro náročné jsou určeny obytné přívěsy nad sto tisíc korun, již upřednostňují absolutní komfort v podobě stabilizátoru, bojleru, digestoře, klimatizace, ale i markýzu a pojezd na dálkové ovládání.

Většina nabízených přívěsů má standardní výbavu, kam patří koupelna, praktická kazetová toaleta, dále kuchyň s dřezem na plyn z nerezu, lednička, nádrž na vodu, stan. Dle přání klienta se provádějí malé úpravy jako vybavení přívěsu akumulátorem (baterií), ale i sprchou a ohřevem vody. Studeného počasí se nemusíte bát, nabízené levné karavany mají dvojitá skla do oken.

U společnosti DJ AUTO-CAR se dají sehnat levné karavany, které jsou vystaveny na webových stránkách firmy, karavany bazar může importovat levné karavany dle potřeb zákazníka. Samozřejmostí jsou také doplňkové služby jako pojištění karavanu, dále převedení obytného karavanu na dopravním inspektorátu, zajištění technické kontroly, odkup přívěsů na protiúčet, případně komisní prodej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář