Poznejte výhody americké hypotéky

28.6.2011 | Autor: | Publikováno v Finance, Reality

Americká hypotéka patří mezi úvěrové produkty. Ale na rozdíl od tradiční bankovní hypotéky, kdy můžete půjčené peníze použít pouze na financování bydlení, je americká hypotéka neúčelovou půjčkou (peníze tedy můžete použít na cokoliv).  Obě hypotéky mají společné jen to, že úvěr je zajištěn nemovitostí v osobním vlastnictví.

Vzhledem k tomu, že je americká hypotéka jištěná nemovitostí v osobním vlastnictví, je velice snadno dostupná. Využít ji tedy může každý, kdo vlastní nějakou nemovitost bez ohledu na vlastní příjmy. Je tedy vhodná i pro osoby, které jsou momentálně například bez zaměstnání či bez pravidelných příjmů. Horní hranice půjčky tak především závisí na odhadní ceně nemovitosti.

Výhody americké hypotéky

  • je to nebankovní hypotéka určená pro široký okruh zákazníků
  • pomocí americké hypotéky si můžete půjčit vysoké částky – horní hranice vždy záleží na odhadní ceně zastavované nemovitosti
  • je neúčelová a můžete ji použít na cokoliv
  • nemusíte dokládat příjmy
  • rychlé vyřízení a minimum papírování

Kde vyřídit americkou hypotéku

Americkou hypotéku nabízejí různé nebankovní finanční společnosti. Je jen na vás, kterou si vyberete. Ale určitě se vám vyplatí být velice pozorní při čtení a podepisování smluv. Bohužel je na trhu stále dost nepoctivých společností, které se snaží klienta v nouzi ještě více ožebračit. Vybírejte tedy s rozmyslem poctivou společnost, na kterou seženete pozitivní reference.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář