Omšelé koupelně můžete snadno vrátit její původní majestát

30.4.2015 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada

Věhlasná umakartová jádra dnes naštěstí nejsou samozřejmou součástí koupelen v Česku. Avšak i zděné koupelny postupně chátrají, a řada z nich by tak měla byt oblečena do nového hávu. Nemusí jít přitom o kompletní rekonstrukci. Většinou stačí nahradit jeden nebo dva koupelnové díly. Nahrazují se například koupelnová zrcadla, zastaralé vodovodní baterie a překonanou sanitární keramiku.

Současná sanitární keramika s moderními součástmi

V mnohých koupelnách tvoří základ vana a umyvadlo. Ovšem také klozet a bidet se stávají stále oblíbenějšími částmi koupelen. Opotřebovaná sanitární keramika nevypadá tak hrozně jako jiné zašlé koupelnové díly, ale i umyvadla by měla být jednou vyměněna. Jestli si přejete zachovat novodobý trend svojí koupelny, měla by být moderní také sanitární keramika a další koupelnové díly.

Vyměňte svá zašlá koupelnová zrcadla

Náklady na koupelnová zrcadla nebývají nijak vysoké. Přitom koupelnová zrcadla jsou podstatným prvkem mnohé koupelny. Vycíděné zrcadlo dokáže proslunit každý probuzený den, nebo ho aspoň nezamračí. Díváme-li se ráno do nemoderního, zašlého, nadto do naprasklého zrcadla, náladu nám to rozhodně nepozvedne bez ohledu na to, na koho jsme se v zrcadle koukli.

Pořiďte si nové vodovodní baterie

Hovoříme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při výběru vodovodní baterie si proto zvolíte přesně tu, jež perfektně zapadne do vaší koupelny a navíc se vám bude líbit. Starejte se o fakt, že nová vodovodní baterie umí perfektně vyzdvihnout umyvadlo nebo vanu zářící čistotou, avšak může být důležitým negativním činitelem pro výsledný dojem.

Kde se dají levně pořídit díly do koupelny?

Přes internet si dnes můžete koupit i vybavení do koupelny. V to že jste nedoufali? Jasný důkaz vám přinese návštěva stránek internetového obchodu Lux-aqua.cz. Přehledný systém řazení stránek internetového obchodu a třídění nabízených výrobků zaručuje, že velmi rychle narazíte právě na to, co potřebujete.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář