Nové autosklo během pár hodin

5.6.2012 | Autor: | Publikováno v Auto a moto

I malý kamínek, který odlétne od auta jedoucího před vámi, způsobí na čelním skle vašeho automobilu nepřehlédnutelnou prasklinu. Co teď? Bojíte se spousty papírování, vyřizování a nekonečného čekání na výměnu autoskla? Nemusíte, stačí si dobře vybrat pojišťovnu i autoservis a máte po starostech.

Bez pojištěného čelního skla vyjíždí na silnici jen skutečný hazardér, sváteční jezdec nebo ten, komu na nějaké koruně nezáleží. Čelní autosklo je totiž jednou z nejvíce namáhaných částí vozidla a stačí opravdu málo a je rozbité. Jako nejvýhodnější se jeví zvolit připojištění autoskel k povinnému ručení. Pojistit si můžete jen čelní sklo nebo všechna autoskla. Pojištění všech autoskel lze brát jako komplexní ochranu vozidla, ale rozhodně se vyplatí pojistit alespoň přední sklo. Za prvé je nejdražší a za druhé je nejvíce ohrožené. Dobře si také rozmyslete, na jakou částku autoskla pojistíte a jaké bude procento vaší spoluúčasti.

Výměna autoskla rychle a bez starostí

Abyste mohli uplatnit vaše připojištění autoskel a požadovat výměnu zdarma, je třeba dodržet několik požadavků, které si určuje každá pojišťovna. První věc, kterou tedy musíte udělat, je zavolat na pojišťovnu, u které máte sjednané pojištění autoskel a zjistit všechny potřebné informace.

Nebo zvolte služby společnosti Autosklo Express, u které je výměna autoskla opravdu jednoduchou záležitostí.  Tato společnost má autosklo servisy umístěné v několika nákupních centrech. Zatímco vy si obstaráváte svoje nákupy, je vám u automobilu vyměněno poškozené autosklo. Navíc za vás zdarma vyřídí jednání s pojišťovnou – nahlásí pojistnou událost, zajistí fotodokumentaci a po výměně autoskla si svoje opravené auto odvážíte domů. Nic neplatíte, úhradu faktury nárokuje servis přímo u příslušné pojišťovny. Vy si tak ušetříte čas, starosti a nakonec i peníze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář