Nelibé deprese a očekávané krize středního věku se odvrátí s programem Moje síla

1.10.2015 | Autor: | Publikováno v Zdraví

Úplně nulový zájem o zaměstnání, ztráta libida, pocit zmaru,  krize středního věku, stres. To jsou vidiny, jež sužují mnohého chlapa. Jak znovu nalézt smysl života? Jakým způsobem lze zvládnout nervové napětí, nepřátelské postoje, úzkostné stavy, deprese, tušení, že jsme na rozcestí a život ztratil smysl? Objevný projekt Moje síla se zaměřuje speciálně na muže, již se ztratili sami v sobě, dělá jim potíže realizování se, zabývají se spiritualitou. Projekt se soustředí také na ty, kdo chtějí mít dobrou kondičku, baží po jasném myšlení a navráceném smyslu života.

S chutí bychom zaujali i ty z vás, kdo se neradi přizpůsobují všem, nebo by chtěl jít odlišným směrem, mají v plánu poznat něco víc, než na co dosud natrefili. Léčebný koučing pomůže i těm mužům, kteří se nacházejí na životní křižovatce, případně nasměruje ty, kdo prahne po novém osobním kurzu. Protože nám je důvěrné i duchovno, a proto je koučing orientován jak na duševní pohodu, tak na viditelný fyzický vývoj, zdraví a kondici. Tyto cíle naplňují programy projektu Moje síla.

Průběžný Roční program je orientován na Sílu Těla a Sílu Mysli. Avšak koučing programu Chci změnu se soustředí především na Sílu Srdce. Organizujeme Pobytové programy v zahraničí, jež obsahují odborný koučing na vaší Cestě poznání a pro váš růst Síly. Fyzické činnosti jako thajský box, běh nebo free diving jsou vyváženy lekcemi duševního růstu, sebepoznání a práce s emocemi. Zájemci o Průběžný program se můžou přihlásit během celého roku, Průběžný program probíhá v Praze. Meditační cvičení a relaxace jsou vhodným doplňkem k fyzické aktivitě. V tomto Průběžném programu je profesionální koučing orientován na trénink mozku, podstatou tréninku je Síla Myšlenky. Zájemci mají v Individuálním programu koučing připraven tak, aby se protrénoval, odboural psychickou zátěž, popral se s komplikacemi, objevil skutečné hodnoty a harmonii.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář