Lze efektivně čistit vzduch v uzavřených prostorách?

25.10.2014 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada, Zdraví

V kancelářích si zaměstnanci často stěžují na zkažený vzduch? Máte v rodině kuřáka a všechny místnosti jsou nepříjemně cítit kouřem? Pouhé větrání nepomáhá? Lze nějakým způsobem takto znečištěný vzduch opět vyčistit? Rozhodně ano! Přesně k tomuto účelu slouží čističky vzduchu Ostrava, které dodává a instaluje v okolí Ostravy a Havířova firma prezentující se na Levnaklima.cz .

Čističky vzduchu pomáhají alergikům

Čističky vzduchu mají za cíl vyfiltrovat z ovzduší nepříjemné pachy a škodlivé částice. Mezi ně můžeme zařadit i různé spóry plísní, pylové částice či roztoče pocházející z kožešiny domácích mazlíčků. Pokud je čistička vzduchu ve všech místnostech neustále v provozu, velmi se snižuje riziko jakékoliv alergické reakce na některý z výše zmíněných alergenů. Bude se vám podstatně lépe dýchat a to díky pouhému jednomu přístroji, který jednou pořídíte a pouze v průběhu času měníte zanesené filtry.

Udržíte čistý vzduch i v místech určených pro kuřáky

Nejen běžné alergeny zůstanou uvnitř čističky vzduchu. Své uplatnění najde i v místnostech, které primárně slouží kuřákům. Pokud jsou běžně uzavřené bez speciálního odvětrávání, pak by v nich za chvíli nebylo dýchatelno. S tím si ovšem dokáže právě čistička vzduchu poradit. Jaký výkon by měla mít a kde by měla být instalována? Tak odpovědi na tyto otázky vám mohou poskytnout profesionálové z Levnaklima.cz.

Doporučenou čističku vzduchu vám v okolí Ostravy a Havířova může dodat 3K Air Mont s.r.o.

Podařilo se vám ve spolupráci s Levnaklima.cz najít čističku vzduchu, která se bude hodit do vašich prostor? Tatáž firma vám ji může dodat a za přijatelnou cenu instalovat. Najdou nejvhodnější místo pro upevnění čističky, aby filtrovala vzduch z celé místnosti a zbytečně se nezanášela prachem z chodeb či venkovních prostor. Pro více informací navštivte Levnaklima.cz .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář