Lze efektivně čistit vzduch v uzavřených prostorách?

25.10.2014 | Autor: | Publikováno v Dům a zahrada, Zdraví

V kancelářích si zaměstnanci často stěžují na zkažený vzduch? Máte v rodině kuřáka a všechny místnosti jsou nepříjemně cítit kouřem? Pouhé větrání nepomáhá? Lze nějakým způsobem takto znečištěný vzduch opět vyčistit? Rozhodně ano! Přesně k tomuto účelu slouží čističky vzduchu Ostrava, které dodává a instaluje v okolí Ostravy a Havířova firma prezentující se na Levnaklima.cz .

Čističky vzduchu pomáhají alergikům

Čističky vzduchu mají za cíl vyfiltrovat z ovzduší nepříjemné pachy a škodlivé částice. Mezi ně můžeme zařadit i různé spóry plísní, pylové částice či roztoče pocházející z kožešiny domácích mazlíčků. Pokud je čistička vzduchu ve všech místnostech neustále v provozu, velmi se snižuje riziko jakékoliv alergické reakce na některý z výše zmíněných alergenů. Bude se vám podstatně lépe dýchat a to díky pouhému jednomu přístroji, který jednou pořídíte a pouze v průběhu času měníte zanesené filtry.

Udržíte čistý vzduch i v místech určených pro kuřáky

Nejen běžné alergeny zůstanou uvnitř čističky vzduchu. Své uplatnění najde i v místnostech, které primárně slouží kuřákům. Pokud jsou běžně uzavřené bez speciálního odvětrávání, pak by v nich za chvíli nebylo dýchatelno. S tím si ovšem dokáže právě čistička vzduchu poradit. Jaký výkon by měla mít a kde by měla být instalována? Tak odpovědi na tyto otázky vám mohou poskytnout profesionálové z Levnaklima.cz.

Doporučenou čističku vzduchu vám v okolí Ostravy a Havířova může dodat 3K Air Mont s.r.o.

Podařilo se vám ve spolupráci s Levnaklima.cz najít čističku vzduchu, která se bude hodit do vašich prostor? Tatáž firma vám ji může dodat a za přijatelnou cenu instalovat. Najdou nejvhodnější místo pro upevnění čističky, aby filtrovala vzduch z celé místnosti a zbytečně se nezanášela prachem z chodeb či venkovních prostor. Pro více informací navštivte Levnaklima.cz .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Komentáře (1)

 1. ruda

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/e/0e56cf59-4a1c-49e7-a1be-a041a9736319/inzerujzdarma.cz/web/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 574

  dobry den,
  pri vyberu bych se ridil popularitou cisticek a jejich recenzemi, protoze… kazda cisticka se Vam po cisteni muze zdat jako ucinna, otazka je, jaky skutecny dopad muzou na Vase zdravi mit. Zkuste vyhledat Top nejlépe hodnocené čističky nebo podobne fraze, ctete a vzdelavejte se. Rudolf, 59.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Napsat komentář