LOGiFORM. Trubkový systém, který se přizpůsobí potřebám Vaší logistiky.

31.12.2013 | Autor: | Publikováno v Průmysl

Zakázkovou výrobu z trubkového stavebnicového systému LOGiFORM přizpůsobíme individuálním potřebám každého zákazníka. Trubkový systém je k dispozici v různých tloušťkách stěny, různých barvách i v ESD provedení, což zajišťuje vysokou variabilitu.

Trubky nakrátíme na potřebné délky a pomocí imbusu montujeme nejrůznější sestavy: kanbanové spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, montážní stoly nebo výrobní linky.

Ocelové trubky LOGiFORM jsou potažené ABS plastem, který slouží jako ochrana proti korozi a spojovací prvky na takovém povrchu skvěle drží. Díky těmto vlastnostem se zmiňovaný systém dokonale přizpůsobí Vaší logistice.

Trubkový systém LOGiFORM je určen především pro sestavování následujících produktů/sestav: kanbanové spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, montážní stoly nebo výrobní linky.

Mezi hlavní přednosti námi nabízeného trubkového systému paří: jednoduchá montáž, snadná přestavitelnost a lehké a zároveň pevné materiály. Využitím námi nabízeného flexibilního systému se také výrazně zlepší prostorové uspořádání Vašich skladů a pracovišť, a tím i celková výrobní logistika Vaší firmy.

Součástí našeho sortimentu jsou také válečkové dráhy, bez kterých se moderní výroba neobejde. Důvodem, proč zvolit firmu LOGiMAN, jsou kromě vysoké kvality všech nabízených produktů a služeb také velmi konkurenční ceny. V případě Vašeho zájmu Vám zašleme předběžnou, nezávaznou kalkulaci. Pošlete nám nezávaznou poptávku, nabídku zpracujeme do 3-4 dnů, včetně výkresové dokumentace. V případě zájmu o další informace, ať již o trubkovém stavebnicovém systému nebo o širší nabídce firmy LOGiMAN, se na nás neváhejte obrátit. Jsme Vám k dispozici na tel. 603 230 059. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím e-mailu: mandik@logiman.cz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 4 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář