Krabičkové diety nahradí kantýnu

16.4.2016 | Autor: | Publikováno v Zdraví

Základem zdravého hubnutí a následného udržení optimální hmotnosti je správně vyvážená strava s dostatkem energie. Hubnutí s malým množstvím jídla není zdravé, dochází při něm k úbytku svalstva a k celkové únavě a následně se dostavuje jo-jo efekt. Pokud ve vaší závodní kantýně nebo oblíbené obědové restauraci nemají porozumění pro optimální výživu a chuť jídla, využijte dovoz jídel, objednejte si krabičkovou dietu.

Univerzální jídlo neexistuje. Proto každý zájemce nejprve dostane kontakt na výživového specialistu ve svém okolí, který zhodnotí současný zdravotní stav, výšku, hmotnost i pracovní vytížení zájemce a podle jeho potřeb sestaví návrh na zdravé stravování. Následně se můžete těšit každý pracovní den na šest porcí správně vyváženého jídla, které bude čerstvé doručeno ke dveřím vašeho bytu nebo pracoviště.

Krabičková dieta vám dovolí absolvovat svůj hubnoucí program i když nemáte doma čas vařit si jídla na následující den do práce. Zdravý oběd nebo večeři budete mít tak stále u sebe bez ohledu na kulinářské zvyklosti vaší závodní jídelny. Nezáleží na tom, jestli pracujete v kanceláři nebo ve výrobním provozu, dieta v krabičce vám pomůže upravit své zdraví a udržet si ho. A pokud snad potřebujete na pár dní přerušit tento program, po včasném nahlášení se vám posune o další dny.

Zdravé stravování je dostupné jak pro ženy v kanceláři, tak pro muže aktivně sportující, pro každého podle jeho běžného energetického výdeje. A pokud existují potraviny, které vám nechutnají, bude váš zdravý jídelníček pro krabičkovou dietu upraven tak, aby vám jídla stále chutnaly. S tímto programem se nemusíte bát, že nedostanete dost energie podle vašeho zaměstnání nebo sportovních aktivit. Počínaje snídaní přes svačinu až k obědu a odpolední svačinu i večeři máte dost jídla na celý den. Doplňuje ji druhá večeře, když jste dlouho vzhůru, tato slouží i jako další jídlo přes den, když dostane náhle hlad. S krabičkovou dietou nemusíte hledat nic „malého pod zub“. Vše potřebné dostanete včas úhledně připravené a zabalené pro vaše zdraví i dobrou náladu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář