Kde seženete autosamolepky i proužky na ráfky na své auto?

30.11.2015 | Autor: | Publikováno v Auto a moto

Rozjímáte, jak by se mohl váš vůz anebo motocykl různit od ostatních dopravních vozidel? Řešením jsou jedinečné autosamolepky, jež vám můžou ozdobit kapotu, ozvláštní ostatní části vašeho vozidla, například ráfky na kolech. Vaše auto získá nápaditý vzhled, a ještě vás to nevyjde draze. Na všechny typy karoseriií se dají vybrat vhodné barevné i černobílé autosamolepky.

Jak se dají sehnat působivé autosamolepky a originální proužky na ráfky?

Zvláštní autosamolepky a profesionální proužky na ráfky si vyberete v obchodě PŽ Design, v obchodě najdete autosamolepky a proužky na ráfky za nepřekonatelné ceny. Vyberete si zde polepy na boky, různé proužky na ráfky, zajímavé rychlé pruhy, clonítka, lákavé polepy na budíky, zvířecích motivů, různé čínské znaky a variabilní autosamolepky všech druhů. Naše autosamolepky jsou skutečně neomezeného množství a druhů.

Jedinečné autosamolepky zhotovené z profesionálních samolepících fólií jsou rozřezávány na plotru. Jednotlivé samolepky na auto jsou se značkou Avery, 3M, nebo také ORACAL, které se pyšní dlouhou, pětiletou životností. K dispozici jsou autosamolepky s ještě delší životností. Výroba takové autosamolepky se projednává individuálně.

Jak se nejideálněji přilepují vybrané samolepky na auto?

Jestliže už máte samolepky na auto, poté vyčistěte vnějšek vozu a samolepky na auto velmi snadno přilnou. Veškeré autosamolepky jsou velmi odolné, a tak je nezdevastuje ani déšť, ani prach, slunce, eventuálně chladné klima. Když se vám téma autosamolepky přestane líbit, pochopitelně je můžete vyměnit, jelikož jednotlivé samolepky na auto jsou velice snadno sejmutelné.

Mezi nejžádanější produkty v e-shopu patří kromě klasických samolepek také proužky na ráfky, uvedené proužky na ráfky pasují na veškeré typy kol, vyrábějí se v mnoha šířkách. A tak vybrané proužky na ráfky mohou být klasické, eventuálně fluorescentní či reflexní, avšak díru do světa s nimi určitě uděláte.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 34 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář