Kadeřnictví Brno

13.8.2014 | Autor: | Publikováno v Služby

Jste nespokojeni s tím, jak vypadáte a pokaždé, když se vidíte v zrcadle, si říkáte, že tohle snad nemůžete být vy? Přemýšlíte o změně? Měli byste začít u vlasů!

Vlasové studio Casciaro sídlící v Brně Vám může poskytnout exkluzivní služby a výbornou péči o Vaše vlasy. Navštívíte-li naše vlasové studio Casciaro ocitnete se v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou vytvářenou naším kolektivem.

Používáme s výtečnou kosmetikou na vlasy Framesi, pocházející z Itálie. Dbáme na individuální a profesionální přístup ke každému klientovi. Při každé návštěvě studia Casciaro Vám poradíme služby vhodné přímo pro Vás. Pohovoříme s Vámi o kosmetice, kterou používáme a pomůžeme Vám s výběrem barvy, střihu a pomůžeme Vám zvolit nejvhodnější postupy a úpravy individuálně k Vašemu účesu. Dáváme si záležet, aby střih byl dokonalý a téměř bezúdržbový. Přidáme Vám i doporučení jaké používat produkty pro péči o vlasy a jak se o vlasy starat doma, tak aby nedocházelo k jejich poškození. Naše kadeřnice se v tomto oboru pravidelně vzdělávají, aby následovali novinky v oblasti vlasové stylistiky. Protože si uvědomujeme, že hledáte moderní péči o Vaše vlasy.

Nenabízíme pouze péči o Vlasy, ale nabízíme také kosmetické služby. Naše kosmetička poskytuje vizážistické služby včetně permanentního make-upu. Poskytujeme také služby, jako jsou modelace rtů barevnou výplní, vláskovité obočí, nebo oční linky.

Naší nejnovější službou je nabídka rekvalifikačních kadeřnických kurzů. Tyto kurzy vede Jana Vodvárková. Rekvalifikační kurz je vhodný pro čerstvě vystudované kadeřnice a kadeřníky, kteří si chtějí rozmnožit své zkušenosti, nebo pro kadeřnice po delší pauze, zapřičiněné například mateřskou dovolenou.

Pobyt ve vlasovém studiu Casciaro pro Vás bude znamenat odpočinek od stresu a posezení se šálkem výtečné kávy. Nebojte se nás navštívit naše studio na Botanické ulici v Brně, nebo nás kontaktovat emailem, nebo telefonicky.

Těšíme se na Vás!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Tento autor zde publikoval zatím 22 článků. Autor o sobě neposkytl žádné další informace.

Napsat komentář