Jeďte jaru naproti v novém automobilu Škoda

18.1.2012 | Autor: | Publikováno v Auto a moto

Pokud uvažujete o koupi nového automobilu, je právě zima tím nejlepším obdobím. Budete mít dostatek času projít si více nabídek, porovnat je a v klidu se rozhodnout. Letní dovolené a s nimi spojené cestování jsou ještě daleko, takže vás nebude tlačit čas, ani pokud si vyberete vůz, který nemá prodejce skladem a budete muset čekat na jeho dodání.

Jaký automobil vybrat? To samozřejmě nejvíce záleží na vašich finančních možnostech. Pokud není vaším cílem ukazovat se před slečnami v nablýskaném zahraničním bouráku, ale naopak toužíte po kvalitním a spolehlivém rodinném automobilu, je jednoznačně dobrou volbou značka Škoda auto. Vybrat si můžete z mnoha modelů vozů, které vás určitě nezklamou. Navíc můžete využít služby „konfigurátor“. Tato služba vám umožní zvolit si automobil přesně podle vašich představ – vyberete si model vozu, rozhodnete se pro konkrétní typ motoru, sami si určíte vzhled exteriéru i interiéru, vyberete si ze široké nabídky mimořádné výbavy a příslušenství a vznikne automobil, který bude splňovat vaše představy do posledního detailu.

Využijte služeb některého prodejce vozů Škoda, který vám zajistí nejen bezproblémový prodej vozů Škoda, ale také servis Škoda. Budete mít záruku, že veškeré opravy na vašem automobilu budou provádět vyškolení mechanici, kteří mají k dispozici nejmodernější diagnostické přístroje. U autorizovaného servisního partnera Škoda se při opravách používají výhradně originální náhradní díly Škoda, což zajistí vašemu automobilu dlouhou životnost a vám bezpečnost na cestách.

Chcete vyrazit jaru naproti raději na motorce?

Chcete motocykl na závody nebo jen pro vaši radost při vyjížďkách po silnicích? Volte motocykly KTM, které nabízejí širokou řadu modelů určených pro nejrůznější užití. Vyberte si takového prodejce, který provádí záruční i pozáruční servis. Autorizovaný prodejce motocyklů KTM vám také může nabídnout zajímavé slevy na vybrané modely, nabídne vám další doplňkové služby pro zákazníky a v případě poruchy se můžete spolehnout na kvalitní servis.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář