Chcete ušetřit? Nakupujte se slevou!

22.9.2011 | Autor: | Publikováno v Internet

Nakupovat se slevou na různých slevových portálech se stalo doslova hitem. Slevové portály se v České republice začaly objevovat zhruba před rokem a za tak relativně krátkou dobu jich tady můžeme napočítat už více než dvě stovky. Nejvíce „letí“ slevy na jídlo, poukázky na masáže či jiné relaxační služby nebo slevy na různé pobyty.

Všechny slevové servery pracují na principu hromadné slevy – slevu je možné využít jen tehdy, pokud si poukaz na určité zboží či službu koupí uvedený počet zákazníků. Určitě vás asi napadne, proč vůbec obchodníci chtějí prodávat svoje zboží či služby s takovou slevou? Je pravda, že obchodník z běžné prodejní ceny získá pouze  20 až 30 %, když svůj produkt prodá přes slevový server. Na prodeji tedy nevydělá, ale je to pro něj účinná forma reklamy a možnost získat nové zákazníky.

A protože je slevových serverů nabízejících akční ceny opravdu hodně (v České republice je asi nejznámější Slevomat.cz, další jsou například Slever.cz, Vykupto.cz, Berslevu.cz, Hyperslevy.cz a mnoho dalších), není snadné se v jejich nabídce orientovat. Pomůže vám, když do vyhledávače zadáte dotaz na slevy v konkrétním městě, např. slevy Praha, a budete mít přehled o nabízených slevách, které můžete využít právě v tomto městě. Nabídky slev z vybraných slevových serverů si také můžete nechávat posílat na váš e-mail, a tak budete mít každý den k dispozici informace o nově přidaných slevách. Další možností, jak se v široké nabídce slev vyznat, je využít služeb slevových agregátorů. To jsou weby, které vám přinášejí souhrnnou nabídku ze všech slevových webů. Na jednom místě tedy snadno zjistíte, jaké nové slevy byly přidány a výhodou je také možnost použití filtru, který vám vybere jen ty slevy, které vás zajímají – buď podle města nebo podle kategorie.

Jak na slevovém serveru nakupovat?

  1. nejprve si vyberte slevový server nebo slevový agregátor a prohlédněte si aktuální nabídky.
  2. když jste si už vybrali, klikněte na tlačítko Koupit a vyplňte objednávkový formulář. Platbu můžete provést převodem nebo kartou. Po připsání platby na účet provozovatele, vám přijde na e-mail slevový kupón, který si musíte vytisknout a prokázat se s ním při uplatňování slevy.
  3. sleva se ale aktivuje až tehdy, pokud si jí zakoupí určitý počet zákazníků – ten je uveden u každé nabídky a vidíte zde také, kolik lidí si již slevu koupilo. O svoje peníze se ale nemusíte obávat. Pokud by se stalo, že slevu nekoupí požadovaný počet zákazníků, budou vám peníze vráceny zpět na váš účet.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář