Chcete mít doma svého osobního maséra?

19.1.2012 | Autor: | Publikováno v Zdraví

Bolestmi zad, ztuhlými svaly a celkovou únavou organismu trpí velká část populace. Může za to přepracovanost, nedostatek pohybu a relaxace. Masáže zad, šíje i celého těla jsou velmi prospěšné, ale málokdo si je může z časových důvodů dovolit pravidelně.

Řešením může být koupit si domů masážní přístroj. Jeho pořizovací cena sice není nízká, ale pokud si spočítáte, jaké by byly vaše náklady při pravidelných návštěvách fyzioterapeuta plus náklady na cestu k němu, zjistíte, že se vám vložené peníze brzy vrátí. Navíc přínos pro zdraví vaše i celé vaší rodiny bude obrovský.

Masážní přístroje od společnosti CERAGEM se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a přinášejí svým uživatelům tolik potřebnou úlevu po náročném dni. Vybrat si můžete kompaktní masážní přístroj nebo celé masážní lehátko.

Masážní přístroj Ceragem Compact

Tento masážní přístroj spojuje blahodárné účinky akupresury s účinky infračerveného tepla. Tento masážní přístroj vám přinese tolik vytouženou úlevu od bolesti. Účinkuje především na oblasti bolavých kloubů, zatuhlých svalů, posílení krevního a lymfatického oběhu, zvyšování imunity.

Výhodou tohoto kompaktního masážního přístroje je také to, že nezabírá příliš místa (můžete jej vzít s sebou na delší pobyt mimo domov) a k dispozici jej mají všichni členové rodiny.

Masážní lehátko Ceragem CGM-E

Toto lehátko patří mezi masážní přístroje, které zajistí celkovou regeneraci těla. Kombinuje tlakovou masáž s infračerveným teplem a tím uvolňuje zádové svaly, zlepšuje krevní oběh a pomůže vám zbavit se každodenního stresu. Masážní lehátko je plně automatické, stačí se na něj položit, stisknout tlačítko a můžete si vychutnávat 40-minutovou uvolňující masáž. Není to nádherná představa, mít svého osobního maséra u sebe doma a kdykoliv k dispozici?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Říkají mi Lacertus, protože vypadám jako čert. Ve volném čase se zabývám internetovým marketingem a provozováním několika různých webových projektů.

Tento autor zde publikoval zatím 148 článků.

Napsat komentář