Český výrobce plastových karet

4.7.2017 | Autor: | Publikováno v Průmysl

Karty všeho druhu jsou v dnešní moderní době naprostou součástí běžného života. V zaměstnání používáme například plastové karty, které kontrolují naší docházku, čipové karty na které si dobíjíme různé kredity pro volné vstupy či jízdu autobusem nebo například firemní karty, kterými se reprezentujeme. Opomenout bychom neměli ani velmi populární věrnostní karty, kterými obchodníci štědře obdarovávají své věrné zákazníky. Veškerá tato výroba plastových karet, ovšem není v žádném případě nijak zdlouhavá ani výrazně finančně náročná. Za pomoci nejmodernějších technologií vůbec, kterými jsou především kvalitní grafické přístroje, dokážeme během krátké chvíle vyrobit nepřeberné množství jakýkoliv druhů karet, které si jen zákazníci přejí.

Výroba magnetických karet

Magnetické karty slouží především k uchovávání informací, které jsou přepisovatelné. Dříve byly tyto karty známé především jako kreditní. Dodnes tyto typy karet existují, ovšem s tím rozdílem, že jsou doplněny i čipem, který z nich dělá hybridní společníky. Díky tomu, lze získané informace rychle zakódovat. Tyto karty se těší uznání zejména díky tomu, že mají dlouhou životnost a také se dají mnohokrát přepisovat. Což z nich dělá velmi kvalitní společníky pro různé účely.

Výroba věrnostních karet

Věrnostní karty se využívají zejména směrem k zákazníkovi, který díky nim může nakupovat zboží a služby za výhodnější ceny. Věrnostní kartu získáte téměř v každém obchodě s různým sortimentem zboží a služeb. Věrnostní karty mohou mít i velmi elegantní a variabilní provedení, které ocení zejména ženské pokolení. Většina karet totiž vypadá opravdu skvostně a relativně honosně.

Výroba karet je rychlá

Výroba karet od společnosti 4card je opravdu velmi rychlá a cenově přívětivá. Na přání vám vyrobíme jakýkoliv druh platební karty, čipové, firemní, ID karty či již zmíněné věrnostní či plastové vizitky. Jakožto přímý výrobce karet, denně vyrobíme přes 1000 ks plastových karet, které putují svým majitelům. Vždy svým klientům poskytneme také vzorek zdarma, pro jejich větší představu o konečné podobě dané karty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář