Bageta se šunkou a vínem

23.4.2014 | Autor: | Publikováno v Auto a moto, Cestování, Zdraví

Takovou bagetu zřejmě vám nikde nenabídnou. Ani my jsme takovou nekupovali. Jen jsme si na jedné akci dali spolu bagetu, koupenou uprostřed Velikonočních svátků na benzínce, a k tomu tři sklenice vína. Pro pořádek je třeba říci, že domácího vína, které nedělá nějaký strejda na prodej, ale náš děda a dělá ho pro sebe a pro nás. To jen, kdybyste chtěli zpochybňovat jeho kvalitu. Ne dědy, toho vína.


Takže jsme si dali, či spíše jedna členka naší rodiny, na pozdní večeři při oslavě v partě kamarádů, bagetu z benzínky a víno. Aby nebyl hlad a aby byla nálada.

Vše bylo celkem OK, dokud nepřišlo ráno. A s ním bolest žaludku, nechuť k jídlu, bledá barva v obličeji a to vše v doprovodu bolesti hlavy. A s ní nevyslovená otázka, zda za to vše může bageta nebo víno.

A když to všechno přešlo a spolu s tím přešlo i celé mizerné Velikonoční pondělí, strávené víceméně v posteli, bez všeho toho příjemného, co může mladého člověka doprovázet na tento svátek, tak přišlo i poznání, že už nikdy více ne bagetu z benzínky, s majonézou a cojávímsčímvším, která tam leží během celých svátků, protože nikdo o svátcích nic čerstvé nevyrobí a nedoveze.

Po dědově víně nám nikdy nebylo nikomu nikdy špatně. Ani dědu ani jeho víno ​​nemohu podezírat. No o té bagetě a její čerstvosti vážně pochybuji. Já už to vím a myslím, že po těchto Velikonocích i mladá slečna si to bude dobře pamatovat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Autor:

Spravuji tento i mnoho jiných webů, pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.

Tento autor zde publikoval zatím 77 článků.

Napsat komentář